Pytania

Jak zdobyć Certyfikat z wykładu czy warsztatu ?

Niektóre z wykładów i warsztatów kończą się uzyskaniem przez uczestnika (słuchacza) Specjalnego Certyfikatu. Każde szkolenie, za które można Certyfikat uzyskać, w opisie ma zapis Szkolenie Certyfikowane. Aby uzyskać Certyfikat należy zrealizować i przesłać wskazane w opisie wykładu/warsztatu Zadania domowe. Imienny certyfikat wysyłany jest drogą elektroniczną.

Co musisz mieć, aby korzystać z Uczelni Seniora ?

Oprócz komputera podłączonego do internetu – nic nie musisz mieć. Wszystkiego Cię nauczymy, w końcu po to jest Uczelnia. Z taką różnicą, że u Nas nie ma ocen, ani stresu ?

Skąd mam wiedzieć, czy moja gmina współpracuje z teleopiekuni.pl ?

Zadzwoń do Nas pod numer 730 775 333 i zapytaj. Jeśli okaże się, że Twoja gmina współpracuje z teleopiekuni.pl podamy Ci kod dostępu. Jeśli nie, może warto zadzwonić do Urzędu i zainteresować Twojego włodarza współpracą z Nami. To nie tylko, dostęp do swoistej Uniwersytetu III Wieku online, ale przede wszystkim mobilne wsparcie teleopiekuna, który 24/h czuwa i reaguje na zgłaszane zagrożenia życia i zdrowia seniorów. Czekamy na Twój kontakt.

Co to są zajęcia kodowane, czy są one płatne ?

Wszystkie zajęcia na platformie uczelniaseniora.pl są bezpłatne. Każda gmina, która współpracuje z Nami w ramach platformy teleopiekuni.pl posiada taki kod i udostępnia go bezpłatnie.