Seniorze Witaj na Uczelni

Chciałbym, aby na Uczelni Seniora Online uczelniaseniora.pl publikowane były materiały, które ułatwią funkcjonowanie seniorom, umilą im czas oraz rozwiną ich pasje i zainteresowanie.

Rozpocząłem od technologii, która jest niezbędna do obsługi serwisu, stąd pomysł na kursy obsługi komputera. Aby w pełni wykorzystać możliwości portalu niezbędne jest posiadanie e-maila. Jeżeli jeszcze go nie masz z tego artykułu ? www.uczelniaseniora.pl/warsztaty/jak-zalozyc-e-mail, dowiesz się jak to zrobić, krok po kroku.

Wiem jak ważne jest zdrowie, dlatego skupiłem się na praktycznych prezentacjach lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów. W serwisie znajdziesz też sprawy związane z urzędami i administracją oraz tego, z czego mogą skorzystać seniorzy.

Stawiam również na rozwój praktycznych umiejętności rękodzieła i kultury ludowej. Pokazuje seniorom materiały z Polski i Świata. Współpraca ze specjalistami i praktykami pozwala na tworzenia autorskich materiałów. Monitoruje internet i dzielę się ciekawymi materiałami.

Chciałbym pomagać rozwiązywać problemy i umożliwiać rozwijanie umiejętności i pasji ludzi takich jak Ty. Wypełnij krótką ankietę, a spróbuje znaleźć rozwiązanie Twojego problemu i udostępnię je bez wychodzenia z domu…

Related Posts