Od czego zacząć ?

Seniorze zastanawiasz się od czego zacząć korzystanie z portalu uczelniaseniora.pl ? Spokojnie. Zapoznaj się z tym artykułem, a krok po kroku pokaże Ci jak poruszać się po portalu, bez specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Zacznij od „przeklikania” całego serwisu, czyli zajrzyj do podstron górnego menu. Zawsze możesz wrócić do strony głównej, klikając na logo, znajdujące się w lewym górnym rogu.

Przeglądając poszczególne podstrony portalu możliwe, że natknąłeś się na artykuł „Jak założyć e-mail”. Jeśli nie masz jeszcze swojego e-maila to, aby skorzystać z pełni możliwości serwisu polecam Ci taki e-mail założyć. Spokojnie, wszystko Ci wytłumaczę, krok po kroku na www.uczelniaseniora.pl/obsluga-komputera-i-internetu/jak-zalozyc-e-mail :

W porządku mamy już e-mail i co dalej ?! Czas na wiedzę, umiejętności i dobrą zabawę przy oglądaniu i ćwiczeniach praktycznych Uczelni. W środkowej części strony głównej znajduje się lista kategorii. Wystarczy wybrać kategorię, a następnie wybrać film, który Cię zainteresował.

 

Na podstronie wybranego tematu znajdziesz m.in:

  • listę rzeczy, których potrzebujesz do zaliczenia lekcji,
  • materiał wideo/ poradnik pdf (ebook)
  • zadanie domowe
  • (opcjonalnie) materiały pomocnicze

Zachęcam Cię do zapisania się na darmowy biuletyn, dzięki czemu w momencie pojawienia się nowego materiału, informacja o tym fakcie przyjdzie wprost na Twojego e-maila.

Jeżeli brakuje Ci na Uczelni jakiegoś materiału, albo kategorii zachęcam Cię do krótkiej ankiety, aby można było rozwijać serwis

Jeśli masz dodatkowe pytania, związane z Uczelnią i nie tylko, zapraszam do kontaktu ? 730 775 333 ? kontakt@uczelniaseniora.pl

Related Posts